آیا از مزایای پیام صوتی اطلاع دارید!!!

به نام خدا

اگر از در مورد پیام صوتی اطلاعاتی ندارید لطفا این مطلب را انتها بخوانید !!!

امروزه با توجه به تکنولوژی های جدیدی که وارد بازار شده اند ، روش های تبلیغاتی نیز تغییر کرده اند و روش های نوین تبلیغاتی (پیام صوتی ، پیامک ، پیامک صوتی ، تیزر های تبلیغاتی، تبلیغ های بنری دیجیتال و ….) جایگزین روش های قدیمی (مانند تراکت ، تبلیغ در روزنامه ها ،‌دیوار نویسی و …. ) شده اند .

اس ام اس صوتی

شاید در دیدگاه اول شما با خود فکر کنید که چرا اینچنین اتفاقی افتاده است .

در ادامه مطلب ما مزایای یکی از روشهای تبلیغاتی نوین که پیامک صوتی نام دارد را نسبت به باقی شیوه های تبلیغاتی بیان میکنیم .امیدواریم که مفید واقع شود و بتوانیم شما را راهتمایی کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه موثر ترین روش را انتخاب نمایید .

ارسال به حوزه وسیعی از مخاطبین :

این امکان وجود دارد که خیلی از مشتریان شما تلفن همراه نداشته باشند, با پیامک صوتی شما میتوانید علاوه بر موبایل پیام صوتی خود را به خطوط ثابت ارسال نمایید و به تعداد بیشتری از مخاطبین خود اطلاع رسانی را انجام دهید. قابلیت ویژه ای که برای شما قرار داده ایم ،  امکان ارسال به یک منطقه از روی نقشه است .

برنید سازی با استفاده از پیام صوتی :

مطنئنا شما برند های زیادی را میشناسید که با شنیدن صدای تبلیغ آن یاد آن برند می افتید . با استفاده از پیام صوتی صدارس شما میتوانید صدای برند خود را تولید و به گوش مخاطبین خود برسانید .

گزارش های متنوع و تحلیل آنها :

در پنل پیام صوتی صدارس گزارش های زیادی وجود دارند که شما میتوانید برای تک تک مخاطبین خود گزارش های ارسال مانند تعداد ثانیه ای که پیام شما گوش داده شده است ، تعداد مخاطبینی که گوشی انها خاموش و یا در دسترس نبوده اند ،‌تعداد مخاطبینی که تلفن خود را جواب نداده اند و …. داشته باشید و میزان بازخورد پیام خود را بررسی و تحلیل نمایید .

مناسبت‌های تقویم :

شما میتوانید برای مناسبت های مختلف مانند تبریک تولد ، سالگرد ازدواج و …. پیام هایی را اماده کنید و برای مخاطب خود ارسال کنید.

پنل صوتی

هزینه ارسال :

هزینه ارسال یپام صوتی به مراتب کمتر از اس ام اس و پیامک می باشد و در هزینه تبلیغات شما صرفه جویی میشود .

 

احساس در پیام صوتی :

گنجاندن احساس در پیام صوتی یکی از بارزترین مزایای پیامک صوتی می باشد که شما میتوانید تاثیر بیشتری در مخاطب خود بگذارید .

سرعت ارسال :

ارسال همزمان پیام صوتی شما به میلیون ها شماره در کمترین زمان ممکن توسط این سیستم امکان پذیر می باشد . ما سرور هایی پر قدرت و با آپ تایم ۱۰۰ درصد برای شما تدارک دیده ایم تا همواره شما بتوانید بیشترین بازخورد را در کمترین مدت داشته باشید .

ارسال از روی نقشه :

ارسال از روی نقشه امکانی می باشد که شما میتوانید با آن محدوده ارسال پیام صوتی را مشخص کنید تا کاربران شما بهتر شناسایی شوند .

 

استودیو ضبط صدا‌ :

ما تیم حرفه ای شامل بهترین گوینده های کشور داریم که میتوانیم در تهیه فایل صوتی به شما کمک کنیم تا بهره وری تبلغات شما به صورت فزاینده ای افزایش پیدا کند .

 

پنل صوتی
پنل صوتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *