Prev Next
  • ثبت نام رایگان
  • معرفی سامانه
  • امکانات
  • تعرفه خط اختصاصی
  • تعرفه پیامک ها
  • پذیرش نمایندگی
  • نسخه آزمایشی
  • امکانات
  • تعرفه ها
  • پذیرش نمایندگی
  • میزبانی وب
  • ثبت دامین
  • کیوسک اطلاع رسانی
  • اتوماسیون تغذیه
  • گرافیک
در تکميل فرم ثبت نام لطفا به موارد زير توجه نمائيد :
1 - حتما شماره همراه 1 و آدرس ايميل و تلفن ثابت 1 را به درستي وارد نمائيد زيرا کد هاي تائيدي براي اين 3 گزینه ارسال مي شود که تائيد آنها براي فعال سازي حساب الزامي مي باشد
2-تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ،اطاعات درخواست شده را بصورت کامل و درست درج کرده.در صورت مشاهده اطلاعات نادرست و بی ربط اشتراک كاربر بدون اخطار غیر فعال خواهد شد و دسترسی مجدد به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.
3-کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيامک از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک , نامناسب و نیز کلمات و جملات خلاف قوانین جمهوری اسلامی، اشتراک كاربر بدون اخطار غیر فعال خواهد شد و دسترسی مجدد به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.فقط پیام های کاری و رسمی (غیر سیاسی) از این سایت قابل ارسال است.
4-در صورت وجود هرگونه شکایت تمامی اطلاعات در دسترس مجرا های قانونی قرار خوهد گرفت.
5- کاربر موظف است پس از ثبت نام یک تصویر از کارت ملی و یک تصویر از شناسنامه خود را از منوی تنظیمات ارسال نماید.البته مسئولین سامانه می توانند در هر زمان متناسب با متن ارسالی درخواست ارائه مدارک نمایند.
6- طبق قوانین مخابرات ، تمامی پیامک ها قبل از ارسال توسط سامانه بررسی شده و سپس ارسال خواهد شد.
7-در صورت تخلف از موارد بالا و مسدود شدن حساب تمامی اعتبار کاربر بلوکه خواهد شد.
8-مسئولیت تمامی پیامها و جملات ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده می باشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه موضوع تا مضمون آن ندارد.
9-برای امنیت بیشتر از Username و Password مناسب استفاده نمایید و از در اختیار قرار دادن آن به افراد دیگر اجتناب کنید. در صورت بروز این گونه مشکلات سایت در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.
10-ثبت نام در این سایت به معنی قبول تمامی شرایط فوق می باشد.
طبق آمارهاي موجود، در حال حاضر استفاده از پيامک (SMS) يکي از محبوب‌ترين راه‌حل‌هاي مختلف ارسال و دريافت اطلاعات در جهان است به طوري که هم‌اکنون حدود ۷۴ درصد از کاربران تلفن همراه، يعني در حدود دو ميليارد و چهارصد ميليون کاربر در نقاط مختلف جهان، از پيامک براي ارسال و دريافت پيغام‌هاي متني خود استفاده مي‌کنند. حيات پيامک با قالب امروزي، از سال ۱۹۸۵ به عنوان بخشي از سري استانداردهاي مخابراتي آغاز شد و تا پايان سال ۲۰۰۶ ميلادي، ارزش ساليانه‌ي صنايع و کسب و کار‌هاي وابسته به پيامک در جهان، به هشتاد و يک ميليارد دلار رسيد. هزينه‌ي ارسال هر پيامک در جهان هم اکنون به طور ميانگين ۰/۱۱ دلار آمريکا برآورد مي‌شود. امروزه پيامک، ديگر تنها ابزاري براي ارسال و دريافت پيغام‌هاي متني ميان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمي‌شود و موارد استفاده‌ي بسيار متنوعي براي آن تعريف شده‌است. در کشور ما علاوه بر ارسال پيامک انبوه، با اهدافي نظير تبليغات و يا اطلاع‌رساني گسترده ،کاربردهاي فراوان ديگري نيز براي آن تعريف مي شود از جمله : سامانه هاي نظر سنجي ، مسابقه ، آمار ، شکايات ، انتقادات و پيشنهادات و غيره ...... . شرکت فناوري اطلاعات پاياپردازش پايه گذار اولين طرح اتوماسيون صدور مرخصي در ايران براي سازمان تاکسيراني نيشابور با در نظر گرفتن اهداف دراز مدت اقدام به طراحي سامانه هوشمند ارسال و دريافت اينترنتي پيام کوتاه نموده و اين محصول را با قابليتهاي نويني چون امکان کنترل از راه دور بدون اتصال به اينترنت و از طريق موبايل روانه بازار نمود
جهت مشاهده نسخه آزمایشی می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید
http://www.smspanel.payaict.ir
Username : demo
Password : demo

توضیحات تعرفه ( ریال) نام ماژول
گرافیک طراحی شده کاملا اختصاصی بوده و مطابق با سلیقه مشتری می باشد 1/500/000 ریال به بالا گرافیک اختصاصی وب سایت
همراه با ادیتور پیشرفته 500/000 مدیریت اخبار
  400/000 مدیریت منو
  300/000 مدیریت بنر
  700/000 مدیریت اعضا
  600/000 گالری تصاویر
  300/000 مدیریت RSS
هر قالب اضافه 1/500/000 ریال 2/500/000 مدیریت شمای گرافیکی
  700/000 مدیریت فایل
همراه با مدیریت پشتیبان گیری 500/000 مدیریت بانک داده
  1/500/000 مدیریت سطوح دسترسی

توسط این ماژول می توانید بدون دانش فنی هر نوع فرم دلخواه

را برای دریافت اطلاعات از بازدیدکنندگان سایت طراحی کنید

2/000/000 فرم ساز هوشمند
  500/000 نظر سنجی
  300/000 آمار معمولی
  700/000 آمار پیشرفته
  4/000/000 تالار گفتمان
  300/000 تقویم و مناسبت ها
  300/000 آرشیو مطالب
  200/000 جملات متحرک
  300/000 موتور جستجو
  300/000 پیوندها
  400/000 مسیر طی شده توسط کاربر
  300/000 پخش موسیقی متن
  150/000 سخن روز
  150/000 نسخه چاپی صفحات
  200/000 تماس با ما
  300/000 نقشه سایت
ثبت 5 ایمیل رایگان رایگان ایمیل با آدرس سایت
جهت دریافت نمایندگی و یا ریسلری با شرکت تماس حاصل نمایید
به دلیل نوسان قیمت ها ، جهت اطلاع از شرایط کیوسک های اطلاع رسانی با شرکت تماس حاصل نمایید
همگام با تحولات وسيع و رشدIT در جوامع بشري و محوريت تکنولوژي ها و خدمات آن بدست کشور هاي غير بومي ، در جهت کاهش وابستگي و با توجه به نياز ايرانيان به خدمات نوين IT و همچنين در جهت بومي سازي تکنولوژي هاي کاربردي، گروه تحقيقاتي ما اقدام به طراحي پروژه نوين و کاربردي فناوري اطلاعات کرده است . هدف از اجراي اين طرح ها ، کاهش وابستگي به کشور هاي غربي و جلوگيري از اعمال فشار هاي سياسي بر پيکره IT و حفظ حريم و امنيت اطلاعاتي ايرانيان ، بومي سازي تکنولوژي و کمک به رشد و ارتقاي فرهنگ خدمات الکترونيک و شهروندي الکترونيک مي باشد.
امکانات سیستم رزرو غذا
:: رزرو غذا از طريق پيام کوتاه
:: رزرو غذا از طريق وب سايت
:: رزرو غذا از طريق نرم افزار
:: رزرو غذا از طريق تلفن گويا
:: امکان کنسل کردن غذاي رزرو شده
:: امكان سفارش غذا در طول يك دوره ي زماني مشخص شده توسط مدير
:: دريافت آمار غذا به صورت پيامکي براي مدير سلف
:: امکان بستن آمار غذا توسط مدير براي روزهاي متفاوت
:: امکان شارژ حساب کاربري توسط کارت شارژ هاي توليد شده توسط مدير
:: امکان تحويل غذا توسط نرم افزار تحويل به وسيله کارت هاي مغناطيسي ارائه شده به هر کاربر
:: امکان تعریف تعرفه های متفاوت برای سرویس های ارائه شده از جمله رزرو ، کنسل و ...
:: امکان تعریف چندین وعده و غذا در سیستم
:: امکان رزرو چندین غذا و رزرو چندین دسر برای هر نوبت در صورت تعریف مدیر سیستم
در ذيل به اختصار به يکي از روشهاي رزرو غذا و همچنين روش دريافت غذا ميپردازيم .
رزرو غذا توسط پيام کوتاه
به دليل سهولت در انجام سـفارش توسـط پيام کوتاه بيشترين تعداد سـفارش از طريق اين سامانه انجام مي پذيرد و اين خود دليلي براي بهره گيري از سامانه ي مذكور مي باشد .
براي راه اندازي سـيستم سـفارش از طريق پيام کوتاه ، به خريدار در ابتدا يک شماره ي اختصاصي تعلق مي گيرد ، سپس کاربران مي توانند به راحتي و از طريق تنها يک پيام کوتاه اقدام به سفارش غذا نمايند به عنوان مثال با ارسال کدي مشابه کد ذيل مي توانند براي چندين روز غذا سفارش نمايند. ( تاريخ : رمز عبور : شماره دانشجويي ) اين روش براي اولين بار در ايران در دانشگاه پيام نور نيشابور راه اندازي و مورد بهره ورداري رسيد و همکنون بيشترين رزرو غذا بدين صورت انجام ميگردد .
سيستم تحويل غذا
اين دستگاه درمحل سرويس دهي غذا نصب شده و از نظر سخت افزاري داراي يك يا دو صفحه نمايش در قسـمت سرويس دهي غذا بوده ، كه يك صفحه نمايـش درمقابل شخص سرويس دهنده و ديگري در مقابل سـرويس گيرنده ، نصب مي گردد . پس از عبور دادن كارت از محل مشـخص شده توسـط كاربر ، تـصوير او بر روي صفحه نمايش ظاهرگشته و امكان دريافت يا عدم دريافت غذا را به صورت تـصويري و صوتي مشخص مي كند .سپس سرويس دهنده بر اساس آنچه کاربر از پيش سفارش نموده به وي سرويس دهي مي نمايد . از جمله مزاياي مهم اين سيستم نسبت به ديگر سيستم هاي موجود ، مي توان به امکان بستن غذا توسط مدير سـلف مرکزي اشـاره نمود و تا زماني که سلف مـرکزي آمار غذاي روزي را مسـدود نکند ،کاربران مي توانند براي آن روز غذا سفارش نمايند .
در طراحی سایت یکی از مهمترین قسمت ها همان طراحی گرافیک وب سایت است. وب سایت شما زمان کمی در حد حداکثر 4 ثانیه نیاز دارد تا مخاطب را در خود نگه دارد. گرافیک زیبا و استاندارد دید مخاطب را نسبت به شما بازسازی می کند. کسب و کار شما می تواند بزرگ و یا کوچک جلوه کند. توجه داشته باشید که صرفاً با طراحی زیبا نمی توانید وب سایت پر مخاطب و جذاب داشته باشید. طراحی گرافیک و چیدمان بخش های مختلف وب سایت شما باید بگونه ای باشد که استانداردهای طراحی بخصوص استانداردهای بهینه سازی سایت را در خود جای دهد. از دید موتورهای جستجو نیز مهم است که معماری اطلاعات در وب سایت شما چگونه است و اینکه موتورهای جستجو به چه صورت به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند؟ نحوه چیدمان اطلاعات در وب سایت شما بسیار مهم است. توجه داشته باشید که طراحی گرافیک خوب برای هر وب سایت علاوه بر زیبایی، رعایت استانداردهای معماری اطلاعات را نیز شامل می شود.
تیم طراحی وب پایاپردازش با بهره مندی از گروه حرفه ای در طراحی گرافیک وب سایت ها توانسته رضایت کامل مشتریان خود را در این مهم جلب نماید

برخی از مشتریان ما
Prev Next
اطلاعات تماس

پست الکترونیک :  [email protected]

تلفن : 051-55431202

مسئول فروش : 0915-881-7798

پیام تبریک تولد عاشقانه پیام تولدی برای پدر پیام تولدی برای پدر پیامک شب بخیر رسمی شعر ولنتاین تبریک ولنتاین دوستانه اس ام اس عاشقانه برای همسر پیامک عاشقانه جملات زیبا در مورد کنترل خشم اس ام اس ناراحت بودن از عشقت اس ام اس ناراحت بودن از عشقت پیامک عاشقانه اس ام اس عاشقانه - اس ام اس رمانتیک سخن بزرگان در مورد موفقیت سخنان بزرگان در مورد موفقیت پیامک موفقیت سخن بزرگان در مورد موفقیت جملات بزرگان + جملات بزرگان در مورد موفقیت + سخنان بزرگان جهان + جملات آموزنده از بزرگان جهان + سخنان بزرگان درباره زندگی + سخنان بزرگان در مورد عشق + جملات زیبا از بزرگان ایران + حکیمانه ترین سخنان + جملات زیبا از بزرگان جهان با تصویر + اس غمگین تنهایی اس ام اس عاشقانه دلتنگی جشن کریسمس به زبان انگلیسی سلام صبح بخیر دوستان شب بخیر باکلا شب بخیر دوستانه اس ام اس غمگین و دلشکسته اس ام اس تسلیت اربعین حسینی اس ام اس اربعین حسینی اربعین حسینی عکس نوشته های زیبای محرم اس ام اس عاشورا تاسوعا متن ادبی در مورد محرم
1